Üdvözöllek ezen az oldalon! Megtekintheted a fotókat, ha pedig szeretnéd letölteni őket, kérlek írj nekem. Szeretettel!
Se afișează postările cu eticheta kettesben. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta kettesben. Afișați toate postările
miercuri, 10 iulie 2013
sâmbătă, 16 februarie 2013
sâmbătă, 22 decembrie 2012
egy téli, karácsonyos estén...
Ma este kicsit elsétáltunk férjemmel a városközpontba, mert annyira szépen megadták a módját a vásárhelyiek az ünnepnek, szépen kivilágították az utcát...
Közben fotóztunk is egyet, nagyon jó volt... :)
Íme egy kis részlet belőle:
Közben fotóztunk is egyet, nagyon jó volt... :)
Íme egy kis részlet belőle:
Abonați-vă la:
Postări (Atom)