Se afișează postările cu eticheta esemény. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta esemény. Afișați toate postările

sâmbătă, 22 decembrie 2012

egy téli, karácsonyos estén...

Ma este kicsit elsétáltunk férjemmel a városközpontba, mert annyira szépen megadták a módját a vásárhelyiek az ünnepnek, szépen kivilágították az utcát...
Közben fotóztunk is egyet, nagyon jó volt... :)
Íme egy kis részlet belőle:











kattintottak ide...